Archiv pro den: 3. 12. 2018

V sobotu 1. prosince 2018 v dopoledních hodinách, proběhl na naší škole Den otevřených dveří. Pro všechny návštěvníky měli pedagogové připravený zajímavý a zábavný program ve třídách. V přízemí se mohly děti věnovat výtvarné práci, v suterénu vyzkoušet svoji zručnost na školní střelnici. V prvním patře měli návštěvníci možnost vymodelovat si výrobek v keramické dílně nebo tvořivých činnostech, vyzkoušet své vědomosti z dob, kdy ještě chodili do školy, zahrát si deskové hry či shlédnout pěkné představení v anglickém jazyce. V druhém patře pak na návštěvníky čekala přehlídka živých zvířátek, logické a deskové hry pro pokročilé,  výukové programy na počítačích a nechyběly ani zajímavé chemické pokusy. Na závěr bylo pro všechny návštěvníky připraveno kulturní představení žáků školy, kteří všem přítomným předvedli své taneční dovednosti. Na závěr vystoupila i školní hudební skupina Migréna. Celé dopoledne proběhlo ve velmi milé a přátelské atmosféře a kdo dorazil, rozhodně nelitoval. Ještě jednou děkujeme všem návštěvníkům a těšíme se opět za rok.