Archiv pro den: 7. 11. 2018

Vážení rodiče, oznamujeme Vám tímto, že ve čtvrtek 15. listopadu se od 16:30 hodin konají třídní schůzky a pohovory o prospěchu. V 15:45 se uskuteční schůze Rady SRPŠ při ZŠ Dolany a to v učebně Zeměpisu. Od 16:00 hod. proběhne v  učebně HV (suterén) schůzka k Přijímacím zkouškám na střední školy. Všichni jste srdečně zváni.

Mgr. Petr Pirliomov (ředitel školy)

Na začátku měsíce listopadu jsme se s dětmi ze III. a IV. oddělení školní družiny na nějaký čas opět rozloučili s létem. Počasí bylo velmi příznivé, proto akce proběhla na Hejného louce v Dolanech. Pro děti byly připraveny zábavné a dobrodružné stanoviště od pana školníka Jiřího Látala, mohly si vyzkoušet například střelbu z luku, hod tomahawkem nebo tzv. foukačky. Na závěr jsme si společně nafoukli balónky, rozdali svačinky a drobné odměny. Rozloučení s létem tedy proběhlo na jedničku a teď se můžeme radovat z pestrobarevného podzimu.