Archiv pro den: 10. 10. 2018

V rámci projektu Recyklohranní měli dnes žáci IV. – VIII. tříd možnost účastnit se vzdělávacího programu s názvem Recyklace hrou. Vyškolení lektoři se snažili s žáky najít odpověď na otázku: „Má recyklace smysl?“  Program trval jednu vyučovací hodiny, během které žáci pracovali ve skupinkách a vyzkoušeli si například, jak lze rozebrat skutečný počítač a proč elektrospotřebiče jako třeba mobilní telefon a jiné je nutné odevzdávat k recyklaci.

Ve dnech 3. a 10. října proběhl v prvních třídách výchovně – vzdělávací program „Tydýt“. Tydýt je příběh plyšové hračky, pana Tydýta, na kterém se děti názorně učí vzájemné toleranci, pomoci a spolupráci. Děti se aktivně zapojily a za odměnu dostaly do každé třídy plyšovou hračku – pana Tydýta.

Vážení rodiče, od 10. října 2018 se bude každý den vjezd do areálu školy (na asfaltovou plochu) uzavírat (pomocí posuvné brány) a to v 16:30 hodin. Později již nebudete moci se svým autem, pokud zde parkujete, z asfaltové plochy vyjet. V případě, že přijíždíte do areálu nebo vyjíždíte z areálu v tento čas anebo později, využijte prosím přilehlé parkoviště. Vchod do areálu je zajištěn brankou u původní budovy ZŠ.

Děkujeme za pochopení.

Mgr. Petr Pirliomov (ředitel školy)