Archiv pro den: 5. 10. 2018

Ve čtvrtek 4. října se pět žáků naší školy – tři z IX. B a dva z pátých tříd – zúčastnilo branného závodu „O putovní pohár primátora města Olomouce“, pořádaném olomouckou městskou policií na Svatém Kopečku. Branný závod prověřil jak fyzickou připravenost našich žáků, tak i jejich všeobecné znalosti, a to formou úkolů, které řešili na dvanácti stanovištích tříkilometrové trati. Témata úkolů byla rozmanitá, od topografie přes zdravovědu, stopy zvěře, botaniku a další. I když se naše družstvo neumístilo na vyšších pozicích, byli jsme vděční za pestře a účelně strávené dopoledne v příjemném prostředí Sv. Kopečku a navíc jsme stihli i prohlídku nově upraveného areálu ZOO. Velmi rádi i příští rok využijeme možnosti se soutěže opět zúčastnit.

Vážení rodiče, obracíme se opět na Vás s návrhem na vybírání příspěvku SRPŠ při ZŠ Dolany, z.s. na školní rok 2018/2019. Příspěvek je dobrovolný a bude vybírán prostřednictvím třídních učitelů do 19. 10. 2018 a to ve výši 200,-Kč (odsouhlaseno na společné schůzi rodičů v září 2018 nově za obě pololetí současně. Případně je i možnost, zaslat zvlášť peníze za každé pololetí – napište dolů do souhlasu). Lístečky pro vyplnění souhlasu Vám budou zaslány prostřednictvím Vašich dětí, platbu prosím proveďte u třídních učitelů. Pokud máte na škole více dětí, je na Vás, kolik příspěvků zaplatíte.

Na společném zasedání v měsíci září bylo rovněž zvoleno nové vedení: novým předsedou spolku je paní JUDr. Jana Kašpárková a novým ekonomem spolku paní Bc. Eva Šubová.