I v tomto školním roce se mohou nadaní žáci naší školy účastnit celé řady soutěží, tou první bude školní kolo logické olympiády. Ve škole se jej budou účastnit vybraní žáci III. – IX. tříd (výběr zjišťují tř. učitelé a vyučující matematiky), kteří budou řešit školní kolo ve škole na počítačích. Instrukce k registraci jim budou předány během příštího týdne. Možnost zapojit se mají i ostatní žáci a to libovolně z domova, kde mohou řešit i úvodní kolo (je stanovena rovněž kategorie pro žáky I. – II.tříd). Registraci je však nutné provést nejpozději do 30. září. Veškeré informace o soutěži a registraci najdete zde – www.logickaolympiada.cz. Registraci pak vyplníte na tomto odkazu –www.logickaolympiada.cz/vstup_pro_zaky/.