Dnes v 8:30 byl zahájen nový školní rok společným setkáním žáků, pedagogů, zaměstnanců školy a rodičů v areálu školy. Po krátkém proslovu ředitele školy jsme mezi námi přivítali nové žáky, kteří k nám přišli do prvních tříd. Pan starosta obce Dolany Ing. R. Pečinka a paní zástupkyně Mgr. J. Horáková předali prvňáčkům dárkové balíčky a pamětní listy. První krůčky našim nejmenším pak usnadňovali žáci IX. tříd. Na závěr jsme si popřáli pohodový nový školní rok a žáci prvních tříd se šli podívat s rodiči do svých nových tříd. Pevně věříme, že i tento školní rok bude pro nás pro všechny úspěšný a že si z něj budeme odnášet spousty nových vědomostí, dovedností i zážitků. V úterý mají žáci pouze třídnické hodiny. I. stupeň končí vyučování v 11:10 hodin, II. stupeň pak ve 12:05 hodin. Školní družina je v plném provozu, pro přivádění a odvádění žáků používejte do čtvrtečního rána hlavní vchod.

Nové učebny ZŠ
Pošlete nám vzkaz