Opět po dvou letech naše Základní škola uspořádala Školní akademii. Po pěti letech jsme se sešli v místní sokolovně a nutno dodat, že to byla dobrá volba. Plný sál rodičů, prarodičů a dalších návštěvníků byl pro všechny účinkující jistě velice příjemný. Žáci pod vedením svých pedagogů si pro rodiče a veřejnost připravili pásmo tanečních, hudebních a divadelních vystoupení a to na téma Jiné světy. Diváci tak shlédli taneční představení námořníků, čarodějnic, večerníčkových postav, divadelní představení škola za 1000 let nebo se mohli zaposlouchat do písní školní kapely Migréna. Celý program byl velice zajímavý a každého diváka musel zaujmout. Školní akademii doprovázeli svými originálními vstupy žáci V. B třídy, pod vedením paní učitelky B. Sedlářové, která byla hlavním koordinátorem celé akce. Všem z Vás, kteří jste se přišli na Školní akademii podívat děkujeme za návštěvu a doufáme, že jste se nejen bavili, ale rovněž si domů odnesli dobrou náladu a kulturní zážitek. Za dva roky opět Na viděnou!!