Archiv pro den: 16.5.2018

V těchto dnech spatřilo světlo světa druhé číslo školního časopisu s názvem Letem školním světem, který připravují žáci II. stupně pod vedením paní učitelky Mgr. E. Hejtmánkové. I tentokrát se podařilo sestavit velice zajímavé číslo s reportážemi z různých akcí, které ve škole proběhly, najdete zde také zajímavé práce žáků z projektového dne, rozhovory s pedagogy naší školy a mnoho dalšího zajímavého. Do tříd budou časopisy rozdány vždy po jednom výtisku. Přejeme všem zábavné a zajímavé čtení.

Mgr. E. Hejtmánková

časopis k nahlédnutí zde – Školní časopis – II. díl

Vážení rodiče budoucích žáků prvních tříd, v příštím školním roce budou otevřeny dvě první třídy. Třídní učitelkou I. A třídy bude paní Mgr.L. Olšinová (celkem 18 dětí, 12 chlapců a 6 dívek), třídní učitelkou I. B třídy bude paní Mgr. M. Tylšarová (celkem 17 dětí, 9 dívek a 8 chlapců). Své dítě najdete uvedené pod registračním číslem, které jste obdrželi při zápisu. Jmenné seznamy jsou k nahlédnutí v MŠ Dolany a MŠ Véska nebo v ředitelně školy. Veškeré další podrobnosti ohledně organizace výuky v první třídě se dozvíte na společné schůzce 7. června 2018 od 16:30 hodin ve Školní jídelně. Účast všech rodičů nutná, v případě že se nemůžete dostavit, obracejte se na ředitele školy.

Mgr. P. Pirliomov (ředitel školy)

rozdělení do prvních tříd

V pátek 11. 05. 2018 proběhl na naší škole třetí ročník florbalového turnaje pro žáky 5. ročníků. Zúčastnili se jej opět žáci základních škol z Bělkovic – Lašťan, Samotišek a Dolan. Ve velmi pěkné a hlučné atmosféře všichni hráči podávali velmi kvalitní výkony, ale vítězem může být pouze jeden tým. Tentokrát proti sobě nastoupili zvlášť mužstva chlapců a dívek a jejich výsledky se sčítaly. Celkovými vítězi 3. ročníku se stali žáci ZŠ Bělkovice – Lašťany, kterým gratulujeme k pěknému vítězství, jenž bylo podpořeno velmi dobrými výkony. Těsně za nimi se umístili žáci ZŠ Dolany a na třetím místě žáci ze ZŠ Samotišky. Všem zúčastněným děkujeme za účast a už teď se těšíme na další ročník.

florbalový turnaj 2018 – tabulka s výsledky

Den dětí 2018