Dne 27. 4. 2018 se zúčastnilo 12 vybraných žáků druhého stupně VII. ročníku Okresního kola odznaku všestrannosti olympijských vítězů 2018. Jednalo se o rekordní ročník této soutěže s největším počtem přihlášených. Do soutěže se přihlásilo 22 škol, které poskládaly celkem 39 družstev a dále závodili i jednotlivci. Žáci měřili své síly v pěti disciplínách: trojskok, hod medicinbalem, švihadlo, kliky a běh na 1000m nebo dribling. Na každém stanovišti na soutěžící dohlížel některý z olympioniků a tak měli žáci jedinečnou příležitost potkat se osobně například se Šárkou Kašpárkovou, Evou Ryšavou (Celbovou), Janou Komrskovou, Petrem Zapletalem a dalšími slavnými sportovci.
Do nejlepších výsledků se ve velké konkurenci naši žáci neprobojovali, ale přesto dosáhli dobrých výsledků v jednotlivých disciplínách a obsadili v soutěži družstev 11. příčku z 22. Svými výsledky vybojovali pro školu oficiální pásmo k plnění disciplín odznaku všestrannosti.
Všem zúčastněným žákům moc děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Mgr. P. Chromá

Nové učebny ZŠ