Dne 27. 4. 2018 se zúčastnilo 12 vybraných žáků druhého stupně VII. ročníku Okresního kola odznaku všestrannosti olympijských vítězů 2018. Jednalo se o rekordní ročník této soutěže s největším počtem přihlášených. Do soutěže se přihlásilo 22 škol, které poskládaly celkem 39 družstev a dále závodili i jednotlivci. Žáci měřili své síly v pěti disciplínách: trojskok, hod medicinbalem, švihadlo, kliky a běh na 1000m nebo dribling. Na každém stanovišti na soutěžící dohlížel některý z olympioniků a tak měli žáci jedinečnou příležitost potkat se osobně například se Šárkou Kašpárkovou, Evou Ryšavou (Celbovou), Janou Komrskovou, Petrem Zapletalem a dalšími slavnými sportovci.
Do nejlepších výsledků se ve velké konkurenci naši žáci neprobojovali, ale přesto dosáhli dobrých výsledků v jednotlivých disciplínách a obsadili v soutěži družstev 11. příčku z 22. Svými výsledky vybojovali pro školu oficiální pásmo k plnění disciplín odznaku všestrannosti.
Všem zúčastněným žákům moc děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Mgr. P. Chromá

všechny fotografie najdete zde

Nové učebny ZŠ
Schránka důvěry
Pošlete nám vzkaz

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Rubriky