Archiv pro den: 11.4.2018

Vážení rodiče, zápis do Mateřské školy Dolany a Mateřské školy Dolany – Véska proběhne 10. a 11. května 2018. Více informací najdete na letáku a na webových stránkách naší školy. Prosím věnujte zvýšenou pozornost všem informacím, které jsou zveřejněny na stránkách k zápisu do MŠ – klikni zde. Zároveň se omlouváme za chybu, která se nedopatřením dostala do posledního vydání Naší Vsi a kde byl uveden datum zápisu do MŠ Dolany 1. května 2018.

Naše škola se v letošním roce opět přidala k dobrovolnické akci Ukliďme svět, ukliďme Česko, která probíhá na různých místech celé ČR. Hlavním úklidovým dnem byla vyhlášena sobota 7.4., my jsme se s žáky přidali v pátek nebo následně v pondělí. Žákům a dětem, kteří se aktivně zapojili, patří velká pochvala. Jistě si uvědomují, že by nám všem bylo daleko lépe, kdyby prostředí kolem nás bylo čisté a hezké. Pomozte nám i Vy, udržet naše společné prostředí čisté.

Mgr. E. Doleželová

Den dětí 2018