V pátek 6. dubna navštívili školní družinu žáci sedmého ročníku, kteří si tento školní rok vybrali jako volitelný předmět Dramatickou výchovu. Rozhodli se zpestřit dětem pobyt v družině a připravili si pro své mladší spolužáky maňáskové představení. Pod vedením paní učitelky I. Pohlové si sami vyrobili maňáskové postavičky a vymysleli vlastní divadelní vystoupení s názvem Konkurz na herce. Každý maňásek měl za úkol se představit a předvést dětem, co umí, co dělá nejraději. Na závěr nechyběla písnička , kterou si všichni společně zazpívali. Většina z účinkujících žáků si tak poprvé zkusila, jaké to je vystoupit před dětským publikem a komunikovat s ním. Největší odměnou byl pro herce potlesk vděčných posluchačů.

Mgr. I. Pohlová

Nové učebny ZŠ