V pátek 9. února odpoledne žáci a žákyně devátých tříd uspořádali další ročník tradičního Žákovského plesu, který probíhal v učebně hudební výchovy od 15.00 hodin. Ples se těší velké oblibě zejména mezi mladšími žáky a nejinak tomu bylo i letos. Žáci IX. ročníku si připravili velice pěkný a bohatý program – společné tance, kulturní vystoupení, volba krále a královny plesu, nechyběla i bohatá tombola. Ti, co dorazili, jistě nelitovali a ples se líbil i rodičům, kteří si své děti přišli na závěr vyzvednout. Letošní žákovský ples tak můžeme považovat za velmi vydařený a jeho organizátoři si zaslouží velikou pochvalu !! Pevně věříme, že vydařený bude i školní ples pro dospělé, který proběhne 24. února v místní Sokolovně.

Nové učebny ZŠ
Pošlete nám vzkaz