Archiv pro den: 17.1.2018

Ve dnech 06. 01. – 12. 01. 2018 se žáci 7. B a 7. C zúčastnili lyžařského výcvikového zájezdu.
Ubytováni bylo již tradičně v PENZIONU KOUTY NAD DESNOU v pěkných pokojích a s dobrým zázemím.
Celý týden jsme se věnovali zdokonalování v lyžování v největším areálu na Moravě v Koutech nad Desnou. Ti, kteří nikdy na lyžích nestáli, se velice rychle lyžovat naučili. Počasí v letošním roce nám moc nepřálo, ale celý týden jsme lyžovali a splnili tak všechny stanovené cíle. Večerní program vyplňovaly přednášky a zábavné večery. Nechyběl ani zpěv s kytarou. Proběhla i tradiční volba o MISS a MISSÁKA KURZU. Vítězi se stali Markéta Bílková a Jakub Štěpán. Ve čtvrtek proběhl závod ve slalomu, který zvládly skoro všichni žáci. Vítězi se stali Natálie Becvarik a Michal Navrátil. Další pořadí můžete najít na fotkách. Velkou zásluhu na úspěšném průběhu celého týdne měly hlavně děti a obrovský kus práce odvedli instruktoři lyžování – p. Kubáček M., p. Chromá P., p. Gazdík M. a o zdraví dětí se nadstandardně staral MUDr. Gloza P.
Všem patří velké poděkování.
Mgr. M. Gazdík – vedoucí kurzu

Den dětí 2018