Archiv pro den: 28.12.2017

Měsíc prosinec byl ve školní družině nabitý akcemi. První dva pátky jsme ve všech odděleních strávili malováním vánočního dárku pro rodiče. Ozdobili jsme vánoční strom ve vestibulu školy i v lese pro zvířátka. Vyráběli jsme vánoční výrobky, přáníčka, dekorace. Zdobily jsme družinové prostory na Vánoce. V pátek 15.12. nás navštívilo Maňáskové divadlo ze Šternberka, které dětem zahrálo pohádky „O veliké řepě“, „Proč si s prasátkem nikdo nechtěl hrát“ a „Kůzlátka a vlk“. Během představení si i děti zazpívaly známé pohádkové písničky. V prosinci nám přálo počasí a napadl sníh, tak jsme s dětmi mohly stavět sněhuláky, koulovat se a bobovat. A v neposlední řadě nás ve školní družině navštívil Ježíšek a donesl dětem do všech oddělení krásné dárky v podobě různých hraček a výtvarných a kreativních potřeb.
Přejeme Vám krásné prožití vánočních svátků a mnoho zdraví a štěstí v příštím roce.

Vychovatelky školní družiny.

Školní kalendář 2018