Ve čtvrtek 21. 12. 2017 byl pro žáky připraven projektový den s vánoční tématikou. Žáci druhého stupně si pod vedením svých učitelů připravili pro své menší spolužáky z prvního stupně a šestých tříd vánoční dílničky. Děti tak mohly vyrábět vánoční přáníčka, vánoční hvězdy, novoroční přání, vytvořit si vánoční obrázek na počítači, nazdobit malý vánoční stromeček nebo si v dílnách vyrobit vánoční ozdobu. Pro bystré žáky byly připraveny i deskové hry nebo kvízy s vánoční tématikou. Na závěr celého dne byl pro žáky připraven  krátký program na dolanské farnosti a v kostele. Žáci prvního stupně měli možnost shlédnout vánoční příběh, který jim přiblížil křesťanský význam vánočních svátků, ti starší si pak společně zazpívali koledy v místním kostele. Speciální program měli žáci IV. A a V. A třídy, kteří si připravili pěkný předvánoční program pro obyvatele DPS Véska. Všem, kteří se na dnešní organizaci podíleli náleží velké poděkování za to, jak pěknou předvánoční atmosféru se nám podařilo navodit. Páteční den pak bude patřit vánočním besídkám ve třídách a společnému zpívání žáků prvního stupně ve vestibulu školy.

Fotogalerie z návštěvy DPS Véska – klikni zde

Den dětí 2018