Archiv pro den: 20.12.2017

V úterý 19. prosince, v dopoledních hodinách, si v přízemí školy připravili pro naše nejmenší děti z mateřských škol vánoční dílničky žáci z II. stupně (z osmých tříd) a to pod vedením paní učitelky Mgr. M. Gazdíkové. Během dopoledne tak naši školu navštívily děti z Mateřské školy Dolany, Mateřské školy Dolany – Véska a Mateřské školy Tovéř. Bylo pro ně připraveno spoustu zajímavého vánočního tvoření – od výroby papírových andílků nebo Mikulášů, malování obrázků s vánoční tématikou až po výrobu hvězd a sněhuláků. To vše bylo doprovázeno příjemnou předvánoční atmosférou a hudebním doprovodem vánočních koled. Na závěr návštěvy si pak žáci V. A třídy připravili, pod vedením paní učitelky Skalové a Hánkové, pro děti divadelní představení s vánoční tématikou. Děkujeme všem za návštěvu a těšíme se na další společné setkání.

Nové učebny ZŠ

Pošlete nám vzkaz