Archiv pro den: 8.12.2017

Vážení rodiče, podobně jako v minulých letech i letos škola připravila nový kalendář na rok 2018, tentokráte vytvořený z fotografií žáků fotografického kroužku pod vedením paní učitelky Mgr. Hánkové. V prodeji byl na Dni otevřených dveří. V případě většího počtu zájemců jsme schopni jej nabídnout k prodeji a to za cenu 120 – 125 Kč (náklady na tisk a výrobu). Pokud máte zájem o koupi, zaklikněte prosím ANO v e-mailu, který Vám byl rozeslán přes portál skolanadlani.cz.  Zájemce prosíme, aby se nahlásili do konce příštího týdne, tedy do 16. 12. 2017.

Vážení rodiče, od 3. ledna 2018 bude znovu zprovozněna zastávka Dolany, škola. V souvislosti s tím upravuje škola pravidla pro dojíždějící žáky při docházce na obědy do Školní jídelny a znovu upozorňuje na možnost v případě delšího čekání využít v některých dnech zajištěného pedagogického dozoru v učebně č. 52. Více informací naleznete v příloze – zde – Informace – ojezdy autobusů od školy

Mgr. P.Pirliomov (ředitel školy)

V měsíci listopadu se žáci navštěvující Klub zábavné logiky zapojili do Brněnské logické hry s názvem BRLOH. Jedná se o týmovou soutěž pořádanou Přírodovědeckou fakultou Masarykovy univerzity v Brně, kdy čtyřčlenné týmy řeší během tří týdnů tři sady deseti logických úloh. Najít správné řešení často vyžadovalo velkou trpělivost a přesnost. Týmu ve složení Ellen Grossertová, Veronika Zdařilová, Karolína Tošovská a Anna Rožnovská se podařilo během tří semifinálových kol vyřešit 20 logických úloh, a postoupit tak do Malého finále. Celkově tento tým obsadil z 376 přihlášených týmů z ČR i Slovenska krásné 58. místo v kategorii základních škol. Gratulujeme!

Mgr. M. Medková

Bližší informace o soutěži lze najít na stránkách soutěže http://brloh.math.muni.cz/

Nové učebny ZŠ

Pošlete nám vzkaz