Již po třetí se naše škola zapojila do celorepublikového projektu 72 hodin. Cílem projektu je vytvořit a realizovat aktivity, které pomohou druhým, přírodě, či našemu okolí. Žáci naší školy tak během dnešního dne realizovali následující aktivity: úklid okolí školy, úklid lesa a okolí fotbalového hřiště, návštěva zvířecího útulku v Olomouci, výměna písku na hřištích v MŠ Dolany a MŠ Véska, návštěva seniorů v DPS Véska, výroba keramických ozdob pro seniory a realizace zábavného dopoledne pro děti z obou našich mateřských škol. Všem z nich a jejich vyučujícím patří poděkování za úspěšnou realizaci, která se snad u všech zapojených i dostavilo a to v podobě mnoha úsměvů, radosti a dobrých pocitů z vykonané práce. Cíl dnešního dne – ukázat dětem, že je dobré pomáhat ostatním a že z toho může mít člověk i dobrý pocit, tak byl splněn.

Postřehy jednotlivých vyučujících najdete zde – ohlasy – projekt 72 hodin

Video-prezentace z dopolední akce v DPS Véska –klikni zde

Fotografie z ekologického programu pro MŠ Véska, který připravila paní učitelka Mgr. E. Doleželová s žáky VIII. A třídy najdete zde:

Školní kalendář 2018
Pošlete nám vzkaz