Archiv pro den: 4. 10. 2017

Ve středu 4. října se pětice žáků naší školy (Adéla Kloboučková a Vojtěch Staněk z V.A a Dominik Pokorný, Lukáš Richter a Vojtěch Vysloužil z IX.B) zúčastnila branného závodu „O putovní pohár primátora města Olomouce“ na Svatém Kopečku. Využili jak znalostí z mnoha oborů, například ze zdravovědy, topografie, chování při mimořádných událostech a mnoha jiných, tak i své dobré fyzické kondice. Kromě pěkného umístění nás ještě čekala krátká prohlídka ZOO a při zpáteční cestě košík plný hub.

Mgr. P. Provaz

Vážení rodiče, podobně jako v minulém roce i letos budeme realizovat stimulační program pro předškoláky a děti s odloženou školní docházkou pod vedením paní Mgr. Lenky Tylšarové. Více podrobností najdete na přiloženém letáku.  Informační schůzka pro zájemce proběhne ve čtvrtek 12. 10. 2017 v 15:30 hodin v Mateřské škole Dolany.