Archiv pro den: 30.6.2017

V pátek 30. 6. proběhlo v areálu naší školy slavnostní ukončení školního roku 2016/2017. Do poslední chvíle však vzhledem k proměnlivému počasí nebylo jisté, zda se nebudeme muset přesunout do tělocvičny. Nakonec však vše vyšlo!! Během slavnostního aktu byli nejlepší žáci odměněni pochvalou ředitele školy s knižní odměnou a tři nejlepší třídy ve sběru papíru získaly krásný dort. Byli vyhlášeni i vítězové Dne dětí. Rozloučili jsme se také s žáky, kteří nás opouštějí a odcházejí na jiné školy. Následně se žáci přesunuli do školy, kde jim byla předána vysvědčení. No a pak už jen huráááá na prázdniny. Všem žákům a jejich rodičům přejeme krásné léto plné pěkných a příjemných zážitků.

Školní rok 2017/2018 bude zahájen 4. 9. 2017 Slavnostním zahájením v 8:30 hodin opět na prostranství u školy. Webové stránky budou aktualizovány v druhé polovině měsíce srpna .

Úřední hodiny kanceláře školy v době prázdnin najdete zde – úřední hodiny v době prázdnin

Den dětí 2018

Pošlete nám vzkaz