V úterý 13.6.2017 jsme se s dětmi ze IV. oddělení školní družiny zúčastnili finále celoroční soutěže Mikroregionální ligy, které se konalo ve Šternberku na dopravním hřišti. Do soutěže se zapojilo šest škol ze Šternberka a okolí. Bylo vybráno 12 dívek a 12 chlapců v kategorii 1.-2.třídy a 3.-5.třídy, kteří získali za celý rok nejvíce bodů za jednotlivce a v tento den se rozhodlo o jejich celkovém umístění. V každé kategorii bylo vyhodnoceno šest nejlepších. Za naši družinu se nejlépe umístila Johanka Kopková na 6. místě v kategorii 3.-5.tříd- dívky. Poté proběhla týmová soutěž v závodech na koloběžkách a nakonec jsme se dočkali vyhodnocení celoroční soutěže školních družin za týmy. Našim dětem se povedlo vyhrát úžasné první místo a získat tak obrovský zlatý pohár. Děti měly velikou radost a dokonce si připravily vítězný pokřik. Tímto bych chtěla poděkovat panu Žaludovi z Domu dětí a mládeže ze Šternberka za celoroční přípravu skvělých her a soutěží pro děti a hlavně všem dětem ze IV. oddělení školní družiny, které se zasloužily o tak nádherné umístění. Celý rok dřely, hrály fair play a hlavně jako jeden tým. Za to jim patří velká pochvala. Moc gratuluji!
Mgr. Veronika Volfová

Den dětí 2018