Archiv pro den: 30. 5. 2017

V rámci projektového dne ke Světovému dni vody jsme se s žáky zapojili do výtvarné soutěže vyhlášené Ministerstvem zemědělství. Naše žákyně – A.Krejzarová, V.Seberová, L.Mušková ve finále této soutěže obsadily nádherné 8. místo! Kromě tohoto týmu do finále soutěže za Olomoucký kraj postoupily také práce dvojic M.Zavadil a V.Vysloužil, L.Bělská a V.Hedová, M.Bílková a M. Andrlová (z 5 postupujících prací za Olomoucký kraj byly 4 práce z naší školy). V mladší kategorii do finále postoupil obrázek B.Labancové. Barunku můžete ještě podpořit v divácké soutěži a dát jejímu obrázku hlas v na Facebooku –  klikni zde .
Děvčatům z 8. A i všem dalším finalistům moc blahopřeji a děkuji za reprezentaci naší školy.
Mgr. Eva Doleželová