Archiv pro den: 4. 5. 2017

V úterý 3. 5. 2017 se vybraní žáci 1. stupně zúčastnili okresního kola Štafetového poháru v Olomouci. Na závod se přihlásilo 14 základních škol. Kromě štafety si žáci mohli v mezičase vyzkoušet hod medicinbalem a skok do dálky. Nejprve běželi 100 m štafetu mladší žáci ze 2. a 3. tříd, kteří běželi s větrem o závod a do cílové rovinky doběhli jako první! Poté běželi 100 m starší žáci ze 4. a 5. tříd, kteří měli také velice dobrý výsledek. Nakonec se obě družstva promíchala a čekala je štafeta na 200 m. Jedno z našich družstev doběhlo do cíle třetí. Netrpělivě jsme vyčkávali sečtení všech časů a ohlášení výsledků a dočkali jsme se. ZŠ Dolany získala krásné 3. místo a postup do krajského kola, které se bude konat 16. 5. 2017 v Šumperku. Žáci dostali zasloužené medaile, diplom a pohár. Do školy jsme se vraceli s medailemi na krku a užívali si pocit výhry. Srdečně zúčastněným žákům blahopřejeme a držíme palce do dalšího kola.
Mgr. K. Hánková, Mgr. A. Vyhnánková