Závěr školního roku patří již tradičně na naší škole sportovním aktivitám. Ve středu 24. června se uskutečnil sportovní den pro žáky I. stupně. Konal se ve sportovním areálu obce Dolany a pro děti si jej připravily paní učitelky ve spolupráci s panem D. Honem. Ten pro žáky připravil atletickou překážkovou dráhu, kterou žáci postupně po skupinkách zdolávali. Pro všechny zúčastněné byla na závěr připravena i malá odměna.V pátek 26. června si svůj sportovní den užili i žáci druhého stupně. V krásném počasí strávili dopoledne soutěžemi v týmových sportech. Postupně si tak mezi sebou zahráli turnaj ve fotbale, plážovém volejbale, přehazované a basketbalu. Nezbývá než doufat, že i přes prázdniny na sport žáci nezanevřou a přijdou si ve svém volném čase do areálu zasportovat.

fotografie Sportovní den – I. stupeň – klikni zde

fotografie Sportovní den – II.stupeň – klikni zde

Nové učebny ZŠ
Schránka důvěry
Pošlete nám vzkaz

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Rubriky