Ve čtvrtek 25. června byl pro žáky naší školy připraven Branný den. Sešli jsme se všichni ráno ve škole a jako první si vyzkoušeli cvičný požární poplach. Nutno podotknout, že všichni žáci se pod vedením svých pedagogů evakuovali spořádaně a to ve velmi pěkném čase 2: 25 minut. Pak již všichni vyrazili k fotbalovému stadionu, kde byl připraven pro žáky branný závod. Na trati z Dolan do Toveře bylo připraveno celkem 9 stanovišť, na kterých museli žáci prokázat své branné dovednosti – opičí dráha, topografie, zdravověda, chůze poslepu, plížení a lezení po lanech, poznávání lesní zvěře a střelba ze vzduchové pistole. Za odměnu si na závěr mohli žáci opéct špekáček. Poděkování za organizaci si zaslouží nejen pedagogové, pan školník a žáci IX. třídy,kteří celou trať a stanoviště připravili, ale rovněž i pan starosta obce Tovéř Majer, který nám připravil pěkné zázemí na opékání a rovněž zajímavou trasu přes les nad oběma obcemi.

všechny fotografie najdete zde

Nové učebny ZŠ
Schránka důvěry
Pošlete nám vzkaz

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Rubriky