V sobotu 6. června proběhl v krásném sportovním areálu obce Dolany nultý ročník Meziobecní olympiády, ve které měli možnost změřit své síly a sportovní zdatnosti jednotlivci nebo družstva z obcí Dolany, Bělkovice-Lašťany, Tovéř a Samotišky. Tuto akci iniciovali starostové všech zúčastněných obcí, se záměrem podpořit nejen sportování dětí a mládeže, ale rovněž celých rodin. Na soutěžící, kteří v krásném slunečném počasí dorazili, čekalo několik soutěžních disciplín – běh, skok do dálky, hod do dálky a smíšené štafety. Vedle této hlavní atletické soutěže pak současně proběhla soutěž v plážovém volejbale a nohejbale. Pro vítěze byli připraveny krásné medaile a putovní pohár, který za celkové vítězství získali zástupci obce Tovéř. Ještě před samotným vyhlášením výsledků, pak i starostové všem ukázali, že se sportu nebojí a zasoutěžili si ve všech disciplínách také. Nejúspěšnější byl pan starosta obce Tovéř Miroslav Majer. Všichni sportovci, kteří si přišli zasoutěžit, určitě nelitovali své účasti a prožili ve sportovním areálu příjemné sportovní dopoledne. Nezbývá než si přát, aby se nás tu za rok sešlo mnohem víc.

všechny fotografie zde

Nové učebny ZŠ
Schránka důvěry
Pošlete nám vzkaz

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Rubriky