V pátek 29. května byl připraven pro žáky naší školy velmi zajímavý a zábavný program a to při příležitosti Mezinárodního dne dětí, který si připomínáme 1. června 2015.  Pan školník J. Látal za vydatné pomoci žáků devátých tříd, pedagogů a dobrovolníků  z SDH Dolany připravil pro žáky celkem 16 stanovišť, na kterých si mohli vyzkoušet své dovednosti ve střelbě, zručnosti a dalších zdatnostech. Na úvod jsme připravili pro žáky soutěž v přetahování lanem, potom se žáci v jednotlivých skupinkách rozprchli po stanovištích umístěných na přilehlé asfaltové ploše a ve sportovním areálu.  Po ukončení a vyhlášení vítězů následoval zápas v plážovém volejbale mezi žáky IX. třídy a učitelským sborem. I letos si učitelé udrželi neporazitelnost a zvítězili nad žáky 2:1 na sety. 

no images were found

všechny fotografie najdete zde