K již tradičním záležitostem posledního týdne našich žáků ve škole patří Sportovní den a ne jinak je tomu i letos. Učitelé mají pro žáky připraveno dopoledne plné sportovních soutěží, které za příznivého počasí můžeme realizovat v překrásném moderním areálu sporotvního hřiště v Dolanech.

   všechny fotky ze Sportovního dne I. stupně najdete zde

Bohužel druhý stupeň už takové štěstí na počasí neměl a tak museli žáci sportovní den strávit v tělocvičně. I přesto si mohli zasoutěžit v přehazované, volejbale a stolním tenise. Na závěr, letos již podruhé, vyzvali žáci IX. třídy tým učitelů k odvetě volejbalového utkání. I tentokrát však byli učitelé úspěšnější a vyhráli 2:0 na sety.

  ostatní fotkay najdete zde

Nové učebny ZŠ
Schránka důvěry
Pošlete nám vzkaz

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Rubriky