V pondělí 23. června se žáci naší školy zúčastnili branného dne, který pro naši školu zorganizovalo ZČ HB Salamander, pod vedením Kristýny Balážové. Pro žáky bylo připraveno spoustu stanovišť, na kterých si mohli vyzkoušet své schopnosti a dovednosti – ve střelbě, lezení po laně, orientační schopnosti, atd. Na rozdíl od minulého roku nám přálo pěkné počasí a tak se celá akce mohla odehrát v pěkném přírodním prostředí okolí Dolan. Ještě před začátkem branného dne si všichni žáci vyzkoušeli ve škole cvičný požární poplach a následně od 8:00 hodin již byl připraven program nad areálem fotbalového hřiště v Dolanech.

Jménem vedení školy bych chtěl poděkovat organizaci Salamander za zajištění  a organizaci celé akce.

všechny fotky najdete zde

Nové učebny ZŠ