Archiv pro den: 24. 6. 2014

K již tradičním záležitostem posledního týdne našich žáků ve škole patří Sportovní den a ne jinak je tomu i letos. Učitelé mají pro žáky připraveno dopoledne plné sportovních soutěží, které za příznivého počasí můžeme realizovat v překrásném moderním areálu sporotvního hřiště v Dolanech.

všechny fotky ze Sportovního dne I. stupně najdete zde

Bohužel druhý stupeň už takové štěstí na počasí neměl a tak museli žáci sportovní den strávit v tělocvičně. I přesto si mohli zasoutěžit v přehazované, volejbale a stolním tenise. Na závěr, letos již podruhé, vyzvali žáci IX. třídy tým učitelů k odvetě volejbalového utkání. I tentokrát však byli učitelé úspěšnější a vyhráli 2:0 na sety.

ostatní fotkay najdete zde

V pondělí 23. června se žáci naší školy zúčastnili branného dne, který pro naši školu zorganizovalo ZČ HB Salamander, pod vedením Kristýny Balážové. Pro žáky bylo připraveno spoustu stanovišť, na kterých si mohli vyzkoušet své schopnosti a dovednosti – ve střelbě, lezení po laně, orientační schopnosti, atd. Na rozdíl od minulého roku nám přálo pěkné počasí a tak se celá akce mohla odehrát v pěkném přírodním prostředí okolí Dolan. Ještě před začátkem branného dne si všichni žáci vyzkoušeli ve škole cvičný požární poplach a následně od 8:00 hodin již byl připraven program nad areálem fotbalového hřiště v Dolanech.

Jménem vedení školy bych chtěl poděkovat organizaci Salamander za zajištění  a organizaci celé akce.

všechny fotky najdete zde