Archiv pro den: 5. 6. 2014

Během měsíce června se postupně žáci 7. a 8. ročníku zúčastní v rámci výtvarné výchovy výstavy fotografií Vladimíra Birguse (*1954), který patří již několik let k významným osobnostem české i evropské fotografie. Více na http://www.olmuart.cz/MMU/VYSTAVY/probihajici/vystavy-2014-birgus/ Tato návštěva je spojena s výtvarným programem pod názvem Hledáčkem pozoruji svět, kde se žáci pod vedením lektorky Muzea moderního umění v Olomouci Michaely Johnové Čapkové pokusí proniknout do tajů současné fotografie i s pomocí vlastního fotoaparátu nebo mobilního telefonu. Jak se podařilo žákům 7.B pracovat s Birgusovými díly, můžete zhlédnout na jejich přiložených fotografiích.

Mgr. Jana Horáková

no images were found

Dne 21.5. 2014 se již podruhé uskutečnil v naší tělocvičně turnaj v miniházené žáků a žákyň naší školy a ZŠ Bělkovice. Mladí házenkáři hráli opět s velkým nasazením a všechna utkání měla dobrou úroveň.Turnaj splnil výborně svůj účel – seznámit děti s novou tělovýchovnou aktivitou a určitě i v příštím školním roce budeme pokračovat. Poděkování patří i všem vyučujícím, kteří se do tohoto projektu zapojili.

Mgr. Martin Gazdík – koordinátor projektu

TABULKA 21 05 2014      Nejlepší střelci